CA Mars - Jakubíková

pobyty v ČR a SR

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

počasí

ID: 1031649

Chrámy a příroda jižního Thajska ***

Termín: 08.01. (Po) - 16.01. (Út) 2024

Délka pobytu: 9 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (21:30)

Strava: Dle programu

Cena: 42 729 Kč

Harmonogram
1. DEN KRABI
Přílet do Thajska, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas. Nocleh.

2. DEN. LAGUNA SA MORAKOT
Snídaně. Návštěva Wat Tham Suea - Chrámu tygrů nacházejícího se na vrcholu kopce s panoramatickým výhledem do okolí. Výstup na kopec vyžaduje hodně úsilí, čeká vás 1237 schodů. Přejezd do LAGUNY SA MORAKOT se zelenomodrou barvou vody, obklopené přirozeným nížinným tropickým pralesem, jedním z posledních v Thajsku. K laguně vede cesta (cca 1200 m) tropickým bažinatým lesem. Můžete zde vidět rostliny s dlouhými kořeny vyrůstajícími z bažiny, liány visící na stromech, které dosahují výšky kolem 30 metrů, i velké stromy, které časem opadly. Volný čas ke koupání v křišťálově čisté vodě laguny. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

3. DEN PROVINCIE NAKHON SI THAMMARAT - KOH SAMUI
Snídaně. Přejezd do PROVINCIE NAKHON SI THAMMARAT na východním pobřeží Malajského poloostrova. Návštěva domu umělce Suchata Sapsina, který pěstuje umění stínového divadla typické pro jižní Thajsko. Návštěva Wat Phra Mahathat – jednoho z nejstarších a nejznámějších chrámů v Thajsku. Buddhův zub je podle přesvědčení buddhistů uložen v hlavním chrámu chedi ze 13. století. UNESCO v současné době uvažuje o zařazení chrámu na seznam. Zastávka u vodopádu Phrom Lok. Volný čas k relaxaci nebo koupání v křišťálově čisté vodě. Přejezd do přístavu. Přejezd trajektem na KOH SAMUI. Rájový ostrov v Thajském zálivu je známý svými krásnými plážemi a vynikajícími hotely. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

4. DEN MOŘSKÝ NP ANG THONG
Snídaně. Volný čas na opalování nebo fakultativně (za příplatek na místě): výlet do NÁRODNÍHO NÁRODNÍHO PARKU ANTHONG, který se rozkládá na ploše 250 km². Nachází se zde přes 40 tropických ostrůvků ukrývajících půvabné laguny, tajemné jeskyně a efektní skalní útvary. Oběd. Návrat do hotelu, volno. Ubytování

5. DEN KOH TAO
Snídaně. Volný čas na opalování nebo fakultativně (za příplatek na místě): plavba na ostrov KOH TAO, cca 70 km severně od Koh Samui, považovaný za jedno z nejlepších míst pro potápění a šnorchlování v Thajsku. Moře oplývá neobvyklou faunou a různými druhy korálů. Cestou zastávka na Koh Nang Yuan, třech ostrovech spojených kosou. Volný čas na opalování a šnorchlování. Oběd a odpočinek na jedné ze sněhobílých pláží Koh Tao. Návrat do hotelu, volno, nocleh.

6. DEN NP KHAO SOK
Snídaně. Přejezd do přístavu a přejezd trajektem do provincie Surat Thani. Přejezd do NÁRODNÍHO PARKU KHAO SOK. Park se rozkládá na ploše cca 740 km², můžete zde vidět zbytky panenského tropického pralesa, který pokrýval celý Malajský poloostrov. Les obývá mnoho druhů zvířat (sloni, giboni, jeleni, tapíři). Jeho centrální částí je jezero Cheow Larn. Výlet na motorovém člunu po malebném jezírku obklopeném strmými vápencovými skalami tyčícími se až 500 m nad vodní hladinu. Transfer do hotelu ležícího v blízkosti národního parku Khao Sok, ubytování, nocleh.

7. DEN NP KHAO SOK - KRABI
Snídaně. Překontrolovat. Kanoistika na řece Sok. Řeka Sok se klikatí mezi hustými houštinami tropického pralesa v překrásné scenérii jižního Thajska. Poté návštěva sloní rezervace, kde uvidíte, jak se tato krásná zvířata chovají ve svém přirozeném prostředí, nakrmíte je a dozvíte se o nich mnoho zajímavostí. Přejezd do KRABI. Check-in v hotelu, nocleh.

8. DEN
Snídaně. Volno (v závislosti na čase odletu), transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Pro klienty, kteří si pobyt prodlužují za odpočinkem: snídaně, check-out, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.
V ceně zahrnuto
7 nocí v hotelech *** po trase zájezdu; dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením
7 snídaní, let, transfery, jízda autokarem
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Abstrakt

Novinka

08.01. (Po) - 16.01. (Út) 2024 - 9 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - dospělá osoba další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Praha
-11%First minute42 729 Kč
Vybrat termín
12.02. (Po) - 20.02. (Út) 2024 - 9 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - dospělá osoba další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Praha
-11%First minute42 729 Kč
Vybrat termín
11.03. (Po) - 19.03. (Út) 2024 - 9 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - dospělá osoba další typy pokojů
Dle programu
Letecky/Praha
-11%First minute42 729 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoThajsko
HotelChrámy a příroda jižního Thajska
Dvoulůžkový pokoj - Stravování dle programu - dospělá osoba
Termín09.01.2024 - 16.01.2024 - s dopravou 08.01.2024 - 16.01.2024
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...