CA Mars - Jakubíková

pobyty v ČR a SR

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

počasí

ID: 259942

LAST MINUTE Adventní Salzburg

Termín: 03.12. (So) - 03.12. (So) 2022

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 390 Kč

Poloha

Salzburg - jedno z nejpůvabnějších měst světa, které je okouzlující v každém ročním období. Jeho návštěvníci říkají, že vánoční čas je již tradičně ve městě světového dědictví nejkrásnějším obdobím roku. Vánoční trhy se konají na několika místech města. Jeden z nejznámějších v Evropě je salcburský Christkindlmarkt na Rezidenčním náměstí. Zvláštní kouzlo mají vánoční trhy na hradním nádvoří pevnosti Hohensalzburg. Můžeme se na ně dostat pěšky nebo lanovkou. Od roku 2 000 se každoročně koná v Lidové zahradě "Zimní slavnost". její zajímavostí je, že nekončí před Vánocemi (jako jiné) ale až 31. prosince. Přináší radost zejména milovníkům cirkusu. Autor Georg Daxner se inspiroval cirkusem a vytvořil originální koncepci cirkusového festivalu v Salcburgu, jedinou svého druhu v Rakousu. Představení je mixem prvků pouličních i klasických cirkusových vystoupení. 

V Salzburgu doporučujeme ochutnat Salcburský punč a v pouličních stáncích si vychutnat vůni klobás, prohlédnout všechny drobnosti, které k Vánocům neodmyslitelně pod Alpami patří. Můžeme se projít po krásné vánočně vyzdobené ulici Getreidegasse, což je opravdu zážitek. Můžeme navštívít vánoční obchod, který je otevřený celoročně a ozdoby jsou zde opravdu od všech výmyslů světa. S atmosférou Mozarta se budeme setkávat na každém kroku. Vyhnout se zde Mozartovi je prostě nemožné. Dojdeme také do cukrárny, kde si lze zakoupit oblíbenou čokoládovou pochoutku- jediné pravé Mozartovy koule. Vyrábí se sice hodně jejich napodobenin, ale ty, které se vyrábějí dle originální receptury najdeme jen a jen zde v Salcburku. Rovněž můžeme navštívit Mozartův rodný dům.

 

Program

Odjezd z Prahy  v 05.45 hodin z ulice “Na Florenci“ , Benešov v 06.30 hodin., Tábor v 07.30 hodin, Č. Budějovice v 08.00 hodin, prohlídka starobylé části města s průvodcem, odpoledne individuální volno. Příjezd do Prahy v cca 23.00 hodin.

Cena zahrnuje

Dopravu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Vstupy do kulturních památek, komplexní pojištění - Kč 28,-/osoba - lze zakoupit v cestovní kanceláři.


Mozartovo město oděné do vánoční výzdoby má ještě větší kouzlo, než v jiných obdobích roku. Okouzlí Vás především zasněžené panorama města s dominantní pevností Hohensalzburg. Nenechte si ujít pamětihodnosti jako rodný dům W. A. Mozarta, zámek Mirabel, Kapitulní náměstí a samozřejmě kouzelné vánoční trhy. Navštívíme také adventní trhy u zámku v Hellbrunnu.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoSalzburg
HotelLAST MINUTE Adventní Salzburg
Cena za osobu s průvodcem a autobusovou dopravou
Termín03.12.2022 - 03.12.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...