CA Mars - Jakubíková

pobyty v ČR a SR

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

počasí

ID: 770647

Harkány-hotel Ametiszt-lázeňské balíčky 5,4,3 noci se vstupy do lázní ***

Termín: 01.10. (Ne) - 04.10. (St) 2023

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 3 830 Kč

Poloha

Harkány, mimořádně oblíbené místo, leží v jihozápadní části Maďarska v údolí řeky Drávy a jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších lázní v Maďarsku. Vzhledem ke svému krásnému přírodnímu prostředí jsou oblíbeným cílem pro všechny, kteří touží po odpočinku.  Lázně mají více než 200 let starou tradici, nabízejí 13.5 ha rozlehlý park se 7 600 m2 vodní plochy, 5 000 m2 kryté relaxační části, 3 léčebné bazény, 5 termálních bazénů, perličkové lázně, jacuzzi, sauny, parní kabiny. 620 C teplá léčivá voda (s obsahem hydrogenkarbonátu a síry) je svým složením ojedinělá v celé Evropě. Léčí pohybové ústrojí, zmírňuj revmatické bolesti, zažívací obtíže, kožní, gynekologické onemocnění a další. Blahodárné účinky i léčivou sílu zdejších pramenů zjistili nejdříve dělníci, pracující na odvodňování harkánských močálů. Město Harkány i tamní lázně si od té doby právem vysloužily název Mekka revmatiků.  Příznivé klima, čïsté ovzduší, klidné okolí, jedinečná léčivá voda lázní, výborná vína oblasti Villíny a Siklós, pozoruhodnosti okolí a gastronomické zážitky činí zde prožité dny nezapomenutelnými.

Hotel Ametiszt ***  krásný, rodinný hotel, obklopený zahradou, se nachází v centru města, ale přesto v tichém a klidném místě v blízkosti od  lázeňského  centra – 250 m. Vybaveni: recepce, rozsáhlá zahrada s lehátky k dispozici, zahradní restaurace se specialitami maďarské kuchyně, půjčovna kol, připojení k internetu zdarma. Parkování v garáži – 5 €/den, zapůjčení jízdního kola: 7 €/den, zapůjčení koupacího pláště: 7 €/den. V recepci zajistí vstupenky do lázní a výlety. Ubytování: moderní na vysoké úrovni zařízené pokoje (k většině pokojů patří i terasa), mini bar, TV, fén, Wi-Fi. V pokojích lze umístit se 2 dospělými 2 děti- dítě do 2 let a druhé dítě do 12 let. K dispozici jsou také rodinné pokoje- 2 ložnice- maximálně 5 osob- za 2 děti ubytované v samostatném pokoji se platí plná cena. Stravování: snídaně formou bufetu.    

Vybavení

recepce, rozsáhlá zahrada s lehátky k dispozici, zahradní restaurace se specialitami maďarské kuchyně, půjčovna kol, připojení k internetu zdarma. Parkování v garáži – 5 €/den, zapůjčení jízdního kola: 7 €/den, zapůjčení koupacího pláště: 7 €/den. V recepci zajistí vstupenky do lázní a výlety. 

Ubytování

moderní na vysoké úrovni zařízené pokoje (k většině pokojů patří i terasa), mini bar, TV, fén, Wi-Fi. V pokojích lze umístit se 2 dospělými 2 děti- dítě do 2 let a druhé dítě do 12 let. K dispozici jsou také rodinné pokoje- 2 ložnice- maximálně 5 osob- za 2 děti ubytované v samostatném pokoji se platí plná cena.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje

Balíček "lázeňský balíček" - 6dní/5nocí ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

Balíček "relax" - 5dní/4noci ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

Balíček "léčivá zábava" - 4dny/3noci ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 2x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

Balíček "Dny Wellness" - 3dny/2noci ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 1x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

 

 


 

Cena nezahrnuje

u všech balíčků -lázeňskou /pobytovou/ taxu cca 1.65 €/osoba nad 18 let/noc – platí se na místě.  

02.10. (Po) - 05.10. (Čt) 2023 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji -balíček léčivá zábava
Snídaně
Vlastní
-3 830 Kč
Vybrat termín
02.10. (Po) - 06.10. (Pá) 2023 - 5 dní, 4 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji - balíček relax
Snídaně
Vlastní
-5 240 Kč
Vybrat termín
02.10. (Po) - 07.10. (So) 2023 - 6 dní, 5 nocí
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji -rekreace a relax
Snídaně
Vlastní
-6 250 Kč
Vybrat termín
03.10. (Út) - 06.10. (Pá) 2023 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji -balíček léčivá zábava
Snídaně
Vlastní
-3 830 Kč
Vybrat termín
03.10. (Út) - 07.10. (So) 2023 - 5 dní, 4 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji - balíček relax
Snídaně
Vlastní
-5 240 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Harkány
HotelHarkány-hotel Ametiszt-lázeňské balíčky 5,4,3 noci se vstupy do lázní
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji -balíček léčivá zábava
Termín01.10.2023 - 04.10.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...