CA Mars - Jakubíková

pobyty v ČR a SR

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

počasí

ID: 993808

Nejkrásnější místa Říše středu

Termín: 05.09. (Po) - 16.09. (Pá) 2022

Délka pobytu: 12 dní, 9 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 57 990 Kč

Harmonogram
1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.
 
2. den: Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, cestou zastávka u jedinečných olympijských stadionů - Ptačí hnízdo a Vodní kostka. Ubytování, večeře, nocleh.  

3. den: Snídaně. Celodenní prohlídka města – náměstí Nebeského klidu-největší náměstí na světě, Zakázané město-sídlo 24 císařů dynastie Ming a Čching, 800 budov, opevněných zdí a vodním příkopem, korunovační  budova  Nejvyšší harmonie... Jingshan Park – nádherná královská zahrada,  nejvyšší bod Pekingu s výhledy na město, volno. Návrat do hotelu, večeře, nocleh. Fakultativně možnost projížďky rikšou.

 4.den: Snídaně. Výlet k Velké čínské zdi v oblasti Juyongguan - největší vojenská stavba na světě, mistrovské dílo postavené pouze lidskýma rukama v průběhu několika staletí. Procházka po Cestě duší v oblasti Shisanling - posvátná cesta se sochami v nadživotní velikosti, mramorovými  sloupy aj. V areálu se nachází 13 hrobek císařů z 14.–17. století. Transfer na nádraží a odjezd nočním lůžkovým vlakem do Xi'anu.  

5. den: Ráno příjezd do Xi'anu, transfer do hotelu a snídaně.  Odjezd k hrobce prvního čínského císaře a prohlídka tzv. Terakotové armády – jedné z nejvýznamnějších památek historické Číny – více než osm tisíc vojáků v životní velikosti. Odpoledne návštěva muslimské čtvrti Xi'anu a mešity Gran Mosque a  Hlavní ulice  vyhlášená svojí gastronomií. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.  

6.den: Po snídani návštěva buddhistického kláštera Milosrdenství ze 7. století, s Velkou pagodou divoké husy mj. cenné buddhistické spisy z Indie… Procházka podél opevnění města k Lesnímu muzeu Stele – tisíce relikvií v sedmi halách, kamenné stély nebo epigrafy.., považované za národní poklad. V podvečer transfer na nádraží a odjezd do města Luoyang, transfer do hotelu, večeře, nocleh. 

7.den: Po snídaní návštěva buddhistické Dračí jámy, ležící na obou březích řeky Yi - jeskyně s více než sto tisíci sochami Buddhy. Výjezd na úpatí hory Sung - Šan ke klášteru Šaolin, kolébky tradičního východního bojového umění kung-fu. Přejezd do Zhengzhou, ubytování, nocleh.   

8.den: Snídaně, odjezd do romantického města Suzhou- "čínské Benátky" - město ležící na vodním kanálu, plné zeleně a hist. budov. Návštěva zahrady Mistra rybářských sítí – nejdokonalejší ze sto zahrad Suzhou, oáza klidu a ukázka klasické čínské zahrady starší více než osm set let s nádhernými jezírky, altány a pavilony. Ubytování, večeře, nocleh.   

9.den: Snídaně, pokračování v prohlídce města, prohlídka muzea Hedvábí. Zahrada Lingering ve stylu dynastie Qing, s chrámy a původními obydlími . Město Tongli  na břehu jezera Taihu  s 49 mosty,  prohlídka vodního města včetně romantické plavby po vodním kanálu. Přejezd do Šanghaje, ve večerních hodinách návštěva nábřeží Bund s moderní architekturou a Nanjing road - nejrušnější nákupní ulice v Číně, ubytování, večeře, nocleh.   

10.den: Snídaně. Prohlídka pamětihodností Šanghaje – Chrám Jadeitového Buddhy ukrývající dvě sochy Buddhy  z Barmy, Yu zahrada – zeleň v centru města skrývající třicet hal a pagod s dobovým inventářem. Staré město  –  kombinace starodávných klikatých ulic      s původní zástavbou  chráněné jako oblast historické kulturní scenérie a moderních budov.   Ubytování, večeře, nocleh.   

11.den: Snídaně. Návštěva Šanghajského muzea  s čínským uměním -  množství exponátů a předmětů z archeologických vykopávek a darů z osobních sbírek. Odpoledne návštěva centra Xintiandi - propojení starého stylu architektury Shikumen s novou zábavní a moderní částí Šanghaje,  s  nespočtem restaurací a obchodů.  Transfer na letiště a odlet do ČR.   

12.den: Přílet do Prahy.
V ceně zahrnuto
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Peking/Šanghaj-Praha
• 8 noclehů s polopenzí v hotelech ****  ve dvoulůžkových pokojích
• 1 nocleh v lehátkovém kupé
• transfery dle programu
• služby česky mluvícího průvodce
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb
• vstupné do památkových objektů dle programu
05.09. (Po) - 16.09. (Pá) 2022 - 12 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj - snídaně - dospělá osoba další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-57 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČína
MístoČína
HotelNejkrásnější místa Říše středu
Dvoulůžkový pokoj - snídaně - dospělá osoba
Termín06.09.2022 - 15.09.2022 - s dopravou 05.09.2022 - 16.09.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...