CA Mars - Jakubíková

ubytování po celém světě

Booking.com

pobyty v ČR a SR

Exim partner Chrudim

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.
ID: 385088

Paříž a zámek ve Versailles **

Termín: 26.10. (So) - 30.10. (St) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 2 noci

Doprava: Autobus / Více odjezdových míst

Strava: Bez stravy

Cena: 4 990 Kč

  • Romantic
Poloha

Paříž – Versailles – Louvre – Latinská čtvrť – Eiffelova věž – projížďka po Seině – náměstí Concorde – Champs Élysées – Pantheon – Notre Dame – Vítězný oblouk – Montmartre - stará opera Garnier - muzeum parfémů Fragonard - Sorbona - květinový trh - Invalidovna - večerní projížďka Paříží - Moulin Rouge - Pigalle - Bastila - Trocadéro

Program

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách (Česká Třebová okolo 13.00) směrem Praha, Norimberk, Metz.

2. den: Ráno přijedeme do Paříže, kde si při cestě autobusem ukážeme nejznámější místa. Procházku s průvodcem začneme u Eiffelovy věže. Uvidíme také Martova pole, Vítězný oblouk a po bulváru Champs Élysées se projdeme na náměstí Concorde a přes Tuilerijské zahrady až k Louvru.

Zájemci mohou s průvodcem navštívit muzeum parfémů Fragonard (s možností výhodného nákupu pravých parfémů), podívat se na slavnou budovu Opery Garnier, Královský palác či na náměstí Vendôme s nově opraveným hotelem Ritz a slavným bronzovým triumfálním Slavkovským sloupem Napoleona I. Večer ubytování v hotelu.

3. den: Po snídani nás autobus odveze do Versailles, kde navštívíme monumentální zámek francouzských králů i nádherné zahrady. 

Cestou zpět zastavíme v La Défance, moderní pařížské čtvrti plné mrakodrapů a moderních budov. 

Po návratu do Paříže nás čeká prohlídka Latinské čtvrti s Pantheonem, Lucemburskými zahradami a Sorbonnou a poté i ostrov Île de la Cité, jemuž vévodí katedrála Notre Dame. Uvidíme i neméně proslulý nejstarší květinový trh, Justiční palác či Saint Chapelle a neopomeneme ani pařížskou radnici. Večer se vrátíme na ubytování do hotelu.

4. den: Po snídani budeme pokračovat v prohlídce města. Čeká nás Invalidovna a projížďka lodí po Seině, následované individuálním volnem v centru Paříže, které lze využít návštěvou muzea Louvre, Oranžerie, Muzea Orsay, Musea voskových figurín, atrakce Let nad Paříží, ...

K večeru přejedeme metrem na Montmartre, kde v romantických uličkách pod bazilikou Sacré-Cœur na náměstí malířů počkáme na tmu, a poté sjedeme autobusem k závěrečné večerní projížďce Paříže. Uvidíme Moulin Rouge, Pigalle, noční operu, náměstí Bastila či osvětlené nábřeží. Krátce zastavíme i na náměstí Trocadéro, kde se s Paříží rozloučíme pohledem na rozsvícenou Eiffelovu věž.

Odjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

5. den: Ráno přijedeme do německého Amberku, kde si po nočním přejezdu dvě hodiny odpočineme v bazénech, vířivkách a na tobogánech Kurfiřtských lázní (asi 6 €). Ostatní mohou čas strávit procházkou po půvabném historickém centru blízkého městečka. Amberk je pouze u říjnového termínu, májový termín se vrací přímo (Praha okolo 11 hodiny) 

Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Praha okolo 14.00), další dle trasy.

Ubytování

2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe

Stravování

vlastní - možnost dokoupení 2 snídaní za 440 Kč.

Doprava

Zájezdovým autobusem s WC a klimatizací.

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov;

+ 200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.
+ 400 Kč/os.: Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Moravská Třebová, Hlinsko, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.
 

Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody. 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;

- 2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe;

- služby průvodce;

- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh a storna Allianz pojišťovny, a. s. (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let, 580 Kč senior nad 70 let);

- příplatek za 2 snídaně 440 Kč;

- pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);

- příplatek za dvojlůžkový pokoj 800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- příplatek za jednolůžkový pokoj 1 600 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);

- vstupné cca 80 €

Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář Čile s. r. o., IČ: 06563431.

26.10. (So) - 30.10. (St) 2019 - 5 dní, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
3lůžkový pokoj s příslušenstvím
Bez stravy
Autobus/Více odjezdových míst
-4 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoPaříž - Versailles
HotelPaříž a zámek ve Versailles
3lůžkový pokoj s příslušenstvím
Termín27.10.2019 - 29.10.2019 - s dopravou 26.10.2019 - 30.10.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoVíce odjezdových míst
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČiLe s.r.o. IČO: 065 63 431
Vytvářím objednávku...