CA Mars - Jakubíková

ubytování po celém světě

Booking.com

pobyty v ČR a SR

Exim partner Chrudim

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.
ID: 804917

MÍŠEŇ A ŠTOLOVÁ SLAVNOST V DRÁŽĎANECH

Termín: 07.12. (So) - 08.12. (Ne) 2019

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 2 980 Kč

Poloha
V čas adventní máme sklony k rozjímání, nostalgii, hledání nepoznaného a vyhledávání krásných věcí a příjemných okamžiků. Vydáte-li se na zájezd do Míšně a Drážďan, bude vaše očekávání splněno nadmíru. Míšeňský porcelán je pro svou krásu a nápaditost vyhledáván a ceněn po staletí. Dětská léta nám spolehlivě připomene kouzelný příběh, kterak Popelka ke svému štěstí přišla. Při pohárku podmanivého punče, může být nesmírně poutavé i vyprávění o věcech dnes již běžných a samozřejmých, jako je třeba vánoční štola nebo zubní pasta. A cože zrovna tyto všednosti mají společného s Drážďany?
Program
1. den zájezdu V časných ranních hodinách odjezd z republiky (Praha cca 6:00 hod). Dopoledne příjezd do saského města MÍŠEŇ. Starobylé město na břehu Labe, pod mohutným hradem Albrechtsburg, dávným sídlem starého saského rodu Wettinů. Prohlídka nejstarší evropské manufaktury z počátku 18. století, kde se dodnes vyrábí světoznámý Míšeňského porcelánu. Součástí prohlídky jsou i muzejní expozice unikátních porcelánových výrobků. V poledne zámek MORITZBURG, trůnící v úchvatné jezerní krajině, kde v roce 1973 natočil režisér Václav Voříšek kultovní pohádku Tři oříšky pro popelku. Odpoledne DRÁŽĎANY, v minulosti přezdívané pro svou krásu a malebnost „Florencie severu“. Právě dnes se v Drážďanech koná Štolová slavnost. Koňským povozem je městem vezena obří, několikatunová vánoční štola, která je pak odpoledne, v centru vánočních trhů na náměstí Striezelmarkt porcována obřím nožem a nabízena návštěvníkům trhů. Samozřejmě není možné navštívit Drážďany a nepoznat jeho barokní skvosty, jako je galérie Zwinger, luteránský chrám Frauenkirche, katolická Katedrála Nejsvětější Trojice, Semperova opera, Drážďanský palác a další. Večer ubytování v hotelu za městem s možností večere.2. den zájezduPo snídani procházka nejzajímavější oblasti NP Saské Švýcarsko, přes skalní most BASTEI, klenoucí se nad hlubokou skalní propast ke zříceninou hradu Neurathen. Z výšky 194 m se skýtá bechberoucí výhled na řeku Labe a okolní skalní štíty Saského Švýcarska. S krátkou zastávkou na vánočních trzích starobylého přístavního městě PIRNA, příjezd odpoledne do největší evropské pevnosti KÖNIGSTEIN, nacházející se na vrcholu stolové hory ve výšce 240 m nad hladinou Labe. Program zakončí návštěva lázeňského města BAD SCHANDAU, již nedaleko německo-české hranice. 7 hrázděných domů v bývalé loďařské čtvrti Postelwitz spojuje dávná pověst, velkou zajímavostí je rovněž železná věž s výtahem Ostrau Turm (50 m), která souží nejen co rozhledna, ale i jako spojení s městskou čtvrti Ostrau, nacházející se několik desítek metrů nad centrem Bad Schandau. Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách (Praha 21:00 hod).
Cena nezahrnuje
  • vstupné, fakult. služby, plavby lodí a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Fakultativní příplatek
  • 1lůžk. pokoj 450 Kč
  • večeře o 2 chodech 450 Kč/os.
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 70 Kč
Nástupní místa
07.12 - 08.12. Odjezd A Přehled nástupních míst najdete ZDE
Cena zahrnuje
  • dopravu lux. klim. busem
  • 1x ubytování v hotelu*** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • 1x snídani formou bufetu
  • průvodc
07.12. (So) - 08.12. (Ne) 2019 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-2 980 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelMÍŠEŇ A ŠTOLOVÁ SLAVNOST V DRÁŽĎANECH
Dvoulůžkový pokoj
Termín07.12.2019 - 08.12.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Vytvářím objednávku...