CA Mars - Jakubíková

pobyty v ČR a SR

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

počasí

ID: 819550

Kanada, USA z Vancouveru na lodi Norwegian Jewel ****

Termín: 29.04. (Po) - 06.05. (Po) 2024

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 14 970 Kč

Trasa plavby
Kanada, USA
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Jewel podnikla svou první plavbu v roce 2005 a byla slavnostně pokřtěna manželkou miliardáře Donalda Trumpa, Melanií. Její sesterskou lodí je Norwegian Jade. Na palubě je vám k dispozici 1069 členů posádky. V roce 2022 byla loď zrekonstruována.

Každý tu najde svůj styl ubytování od klasických kajut až po luxusní apartmány, které jsou na Norwegian Jewel jedny z nějvětších na moři. Pokud jde o zábavu, tato loď je plná vzrušení: velké množství možností stravování, bary s živou hudbou, sportovní a relaxační aktivity atd. S Norwegian Jewel se můžete vydat na plavbu po Aljašce, Asii, Bahamách, Karibiku, Pacifickým pobřežím či Panamským průplavem. 

Výrobní cena Norwegian Jewel byla přibližně 390 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 93.502Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 38Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.187Maximální počet pasažérů: 2.3762 bazény, bazén pro děti se skluzavkou, 6 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Azura, Tsar´s Palace, O'Sheehan's Bar & Grill, Chin Chin (asijská kuchyně), Sushi Bar, Teppanyaki (japonská kuchyně), Cagney's Steakhouse, La Cucina (italská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Garden Café (rodinná menu s dětskými porcemi), Moderno Churrascaria (brazilská kuchyně), The Great Outdoors (bufet bar), Topsiders Bar & Grill Bary - Atrium Café & Bar, Magnum's Champagne & Wine Bar, Maltings Beer & Whiskey Bar, Sake Bar, Shakers Martini & Cocktail Bar, Sugarcane Mojito Bar, The Pit Stop (ledová osvěžení)  Diskotéka Bliss Ultra Lounge a taneční salonek Spinnaker Lounge Divadlo Stardust - divadlo ve stylu secese, kdy velký secesní páv zdobí oponu hlavního jeviště a barvy páva zdobí zbytek místnosti hudební show "Rock You Tonight", "Velvet" hudebně taneční představení s akrobatickými prvky v žánru disco Kasino Jewel, karetní salonek, videoherna Butiky, umělecká galerie Fotogalerie, fotostudio Kaple sloužící i jako společenská místnost Internetová kavárna, knihovna, 3 společenské místnosti Venkovní bazén Sapphire, 6 vířivek Sportovní hřiště (basketbal, volejbal, tenis), běžecká dráha Fitness centrum - plně vybavená posilovna, lekce aerobiku a jiné Wellness centrum Mandara Spa & Salon - nabízí širokou škálu lázeňských procedur a kosmetické služby pro omlazení těla i duše Spa Thermal Suite - thalasso terapie, parní lázeň, sauna, vířivka, vyhřívaná mozaiková lehátka Dva golfové trenažéry Splash Academy - prostor pro děti od 3 do 12 let, se stěnou s prolézačkami, počítači a tvořivou dílnou Areál pro dospívající Entourage s originální graffiti výzdobou inspirovanou designem newyorského metra Dětský bazén s klouzačkami a brouzdalištěm
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech.  Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Vancouver (Britská Kolumbie), Kanada, (připlutí: | odplutí: 17:00)2. den,Proplutí Inside Passage (Aljaška), USA, (připlutí: | odplutí: )3. den,Ketchikan (Aljaška), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)4. den,Juneau (Aljaška), USA, (připlutí: 11:00 | odplutí: 21:00)5. den,Skagway, USA, (připlutí: 08:00 | odplutí: 20:00)6. den,Proplutí Glacier Bay (Aljaška), USA, (připlutí: | odplutí: )7. den,Proplutí kolem ledovce Hubbard, USA, (připlutí: | odplutí: 12:00)8. den,Seward, USA, (připlutí: 05:00 | odplutí: )
29.04. (Po) - 06.05. (Po) 2024 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-14 970 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-18 650 Kč
Vybrat termín
13.05. (Po) - 20.05. (Po) 2024 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-14 970 Kč
Vybrat termín
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-18 650 Kč
Vybrat termín
10.06. (Po) - 17.06. (Po) 2024 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-17 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoKanada
HotelKanada, USA z Vancouveru na lodi Norwegian Jewel
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín29.04.2024 - 06.05.2024
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...