CA Mars - Jakubíková

pobyty v ČR a SR

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

počasí

ID: 884670

Španělsko, Itálie, Francie z Barcelony na lodi Costa Smeralda ****

Termín: 27.11. (Po) - 04.12. (Po) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 9 110 Kč

Trasa plavby
Španělsko, Itálie, Francie
Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 182.700Délka lodě (v metrech): 337Šířka lodě (v metrech): 42Počet palub pro pasažéry: 17Celkový počet kabin: 2612Maximální počet pasažérů: 6.554
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve.  Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: | odplutí: 19:00)2. den,Palma de Mallorca, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Palermo, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)5. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 19:00)6. den,Savona, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 18:00)7. den,Marseille, Francie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 17:00)8. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: )
Popis lodě

Costa Smeralda je loď, která je symbolem krásy, stylu a italské pohostinnosti. Její spuštění na moře bylo v prosinci roku 2019. Prostory lodě byly vytvořeny odborníky, kteří čerpali inspiraci právě ze všech koutů krásné Itálie.

 Co je nového na nejnovější vlajkové lodi: Koloseum, srdce Costa Smeralda, které se rozprostírá na třech palubách uprostřed lodi a je určeno k té nejlepší zábavě. Piazza di Spagna: velkolepé venkovní schodiště s výhledem na záď. Chodník „Volare“, který dosahuje nejvyššího bodu na lodi ve výšce 65 metrů a Trastevere: náměstíčko ve středu lodi, které spojuje bary, obchody a zábavu na jednom místě.

Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - La Colombina Grand Restaurant, Il Meneghino Grand Restaurant, Arlecchino, Il Rugantino Trattoria, Archipelago Restaurant (nabízející 3 různá menu světoznámých šéfkuchařů: Bruna Barbieriho, Hélène Darroze a Ángela Leóna), La sagra dei sapori Lido Market, Pummid´Oro Pizzeria, Ristorante Lab (kde si hosté mohou vyzkoušet své kulinářské dovednosti pod vedením zkušených kuchařů), Teppanyaki Restaurant, Tutti a Tavola Buffet Restaurant, Bellavista - Club Restaurant (určená pro privátní hosty), Panorama - Elite Restaurant (určená pro hosty ubytované v apartmánech) Bary - Bar Superba, Campari Bar, Laguna Bar, Il Cielo in una Stanza, Il Mattino, Quelli della Note, Mastroianni, Mito, Coffee Bar, Nutella at Costa a zmrzlinárny Amarillo Colosseo - atrium v "srdci lodi" rozléhající se na palubách 6, 7 a 8, které nabízí hudební, akrobatická či taneční představení a posezení v řadě tematických lounge barech Volare Skywalk - panoramatický chodník, který dosahuje nejvyššího bodu lodi ve výšce 65 metrů Piazza di Spagna - velké schodiště s nádherným výhledem a určené pro zábavu a párty Divadlo Sanremo, kde o hudbu, komediální vystoupení a jiné zábavné aktivity není nouze CODE museum - jedná se o vůbec první museum, oslavující italský design, vkus a vynalézavost na výletní lodi Spa Solemio se salonem krásy, kde naleznete kosmetický salon, thalassoterapii, saunu, turecké lázně, nabídku masáží, možnost manikúry/pedikúry a také tělocvičnu Multifunkční sportovní hřiště, posilovna Aquapark Smeralda, bazény a vířivky Kasino Laguna, knihovna, diskotéka La Sala Giochi - areál, kde se děti ve věku od 12 do 17 let mohou společně zabavit prostřednictvím různých her a videoher.  Dětský Squok Club pro děti od 1 do 3 let, dětský bazének Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
02.10. (Po) - 09.10. (Po) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-16 520 Kč
Vybrat termín
09.10. (Po) - 16.10. (Po) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-15 540 Kč
Vybrat termín
16.10. (Po) - 23.10. (Po) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-14 300 Kč
Vybrat termín
23.10. (Po) - 30.10. (Po) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-13 070 Kč
Vybrat termín
30.10. (Po) - 06.11. (Po) 2023 - 8 dní, 7 nocí
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-14 300 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoŠpanělsko
HotelŠpanělsko, Itálie, Francie z Barcelony na lodi Costa Smeralda
Kajuta vnitřní My Cruise, cena za 1. a 2. osobu
Termín27.11.2023 - 04.12.2023
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...