CA Mars - Jakubíková

ubytování po celém světě

Booking.com

pobyty v ČR a SR

Exim partner Chrudim

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.
ID: 769245

PRAIA DOURADA PORTO SANTO + DOM PEDRO GARAJAU ***

Termín: 30.09. (Po) - 07.10. (Po) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (12:20)

Strava: Snídaně

Cena: 17 590 Kč

  • Golf
  • WiFi
  • Klimatizace
Poloha

Využijte jedinečné možnosti poznání hned dvou ostrovů souostroví Madeira. Pobyt začnete a zakončíte vždy na ostrově Madeira. Ta se pyšní bohatou a nespoutanou přírodou. Nachází se zde neuvěřitelné množství stezek vybízejících k celodenním túrám při nichž vás uchvátí nádherné scenérie a krásy okolí. Madeira je hlavním a největším ostrovem souostroví. V rámci kombinace přejedete lodním trajektem na druhý největší a zároveň obydlený ostrov, Porto Santo. Porto Santo je unikátní pro svoji 9 kilometrů dlouhou nádhernou písečnou pláž. Počet obyvatel čítající méně než 5 000 lidí, malé množství ubytovacích kapacit tvoří z ostrova doposud nedotčené místo Evropy.

Dom Pedro Garajau
Hotelový komplex se nachází v letovisku Garajau, které se za poslední roky neustále rozvíjí a stává se stále vyhledávanějším turistickým cílem. Resort se pyšní přátelskou atmosférou. Do okolí i samotného centra Funchal s možností nákupů či posezení a zábavy v jednom ze zdejších barů a restaurací se lze snadno dostat místní hromadnou dopravou. Resort nabízí 2 venkovní bazény.

Praia Dourada Porto Santo
Hotel se nachází v samém srdci ostrova, leží v centru městečka Vila Baleira pouhých 200 metrů od písečné pláže. Útulný hotel nabízí účelně vybavené pokoje a komfortní vybavení. Díky svojí poloze hotel tvoří ideální výchozí bod pro odpočinek na pláži ale i poznávání zdejšího okolí. Wi-Fi připojení na recepci. V okolí lze využít golfu, různých vodních sportů, jízdy na koních. Doporučit lze také zapůjčení kol.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků. 5 nocí v hotelu Dom Pedro Garajau se snídaní, 2 noci v hotelu Praia Dourada se snídaní, lodní trajekt Madeira-Porto Santo-Madeira, transfery klimatizovaným autobusem, služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta (na ostrově Porto Santo je delegát k dispozici na telefonu), povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby.

Upozornění

  • Po příletu vás čeká transfer do hotelu Dom Pedro Garajau na ostrově Madeira. 2. den odjezd na ostrov Porto Santo v časných ranních hodinách, kde strávíte 2 noci. 4. den následuje transfer zpět na ostrov Madeira a ubytování v hotelu Don pedro Garajau. Změna programu je vyhrazena.
23.09. (Po) - 30.09. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-25%Last minute17 590 Kč
Vybrat termín
30.09. (Po) - 07.10. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-25%Last minute17 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoFunchal + Porto Santo
HotelPRAIA DOURADA PORTO SANTO + DOM PEDRO GARAJAU
Pokoj pro 2 osoby
Termín30.09.2019 - 07.10.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Exim Tours, a.s. IČO: 45312974
Vytvářím objednávku...