CA Mars - Jakubíková

pobyty v ČR a SR

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

ubytování po celém světě

Booking.com

počasí

ID: 912821

Termín: 26.11. (Čt) - 29.11. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 13 990 Kč

Poloha
Pokud nehledáte zrovna bíle zasněžené město, vydejte se s námi do předvánoční Barcelony a nechte se vtáhnout do historie i současnosti katalánské metropole, poznejte její rozličné tváře a chutě v adventní době. Monumentální Barcelona středověká, Gaudího Barcelona secesní, věhlasná Barcelona olympská i atraktivní Barcelona moderní, klasické adventní trhy, vánoční nakupování, moře. To vše nás čeká v rámci čtyřdenního zájezdu, který je zpestřen vánoční výzdobou, katalánskými tradicemi a věřte, že Barcelona umí narození Ježíška oslavit opravdu pěkně. 

Zájezd provází Mgr. Petra Pavlíková
Program
1. den zájezdu:
Dle letového řádu odlet z Prahy do BARCELONY, po příletu transfer do hotelu, ubytování. Následuje první ze společných procházek. Navštívíme zajímavostmi posetý kopec Montjuïc. Od horní stanice ozubnicové dráhy se vydáme kolem areálu Nadace Joana Miróa k Olympijskému stadionu, kde se nadechneme atmosféry olympijských her, jež se v Barceloně konaly v roce 1992. Následně sejdeme k budově Národního uměleckého muzea Katalánska, odkud se nabídne panoramatický výhled na město. Budeme pokračovat k perle funkcionalistické architektury Německému pavilonu L. Miese van der Rohe. Prohlídku zakončíme na druhém největším náměstí Španělska, kruhovém Plaça d'Espanya.
2. den zájezdu:
Adventní BARCELONA v centru města. Od památníku Kryštofa Kolumba se vydáme po barvité a rušné třídě Rambla, která se pyšní neopakovatelnou atmosférou. Nevynecháme věhlasný trh Boqueria ani divadlo Liceu. Z náměstí Plaça de Catalunya vykročíme do gotické čtvrti, která vytváří jeden z nejlépe dochovaných středověkých komplexů v Evropě. Uvidíme mj. nádhernou katedrálu sv. Eulàlie, náměstí sv. Jiří s krásnými budovami městské radnice, Katalánské vlády a neujde nám ani starý Královský palác. Návštěva působivých vánočních trhů Fira de Santa Llúcia je téměř nutností, užijeme si horkou čokoládu s churros (smažené bonbóny podobné koblihám), projdeme se večerní historickou čtvrtí.
3. den zájezdu:
Po stopách architekta Antoni Gaudího (UNESCO) a za krásami katalánského modernismu – secese. Navštívíme monumentální baziliku Sagrada Família (nutná rezervace v CK), která patří mezi největší a nejúchvatnější kostelní stavby na světě. Následně se přesuneme na luxusní bulvár Passeig de Gràcia, na němž nalezneme proslulé městské domy casa Milà (Pedrera), casa Batlló, casa Lleó Morera, casa Amatller apod. Odpolední hodiny lze využít k návštěvě některého ze skvělých barcelonských muzeí nebo jiných turistických lákadel (Picassovo muzeum, Muzeum soudobého umění, gotické Královské loděnice Drassanes, mořské akvárium s 80 metrů dlouhým podmořským tunelem, Kolumbovu rozhlednu, atd). Večer procházka po čtvrti Ribera, Palác katalánské hudby (UNESCO), chrám svaté Panny Marie Mořské a nakonec malebný starý přístav. 
4. den zájezdu
:
Ráno se s městem rozloučíme návštěvou jedinečného Parc Güell (nutná rezervace v CK), v němž můžeme obdivovat Gaudího um i nádherné výhledy na město. Po poledni transfer na letiště a odlet do ČR.
Cena zahrnuje
 • leteckou přepravu Praha - Barcelona - Praha,
 • letištní taxy,
 • transfer z/na hotel,
 • kabinové zavazadlo dle podmínek let. společnosti,
 • 3x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 3x snídani,
 • průvodce CK.
Cena nezahrnuje
 • vstupné,
 • fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“. 
Fakultativní příplatek
 • 1lůžk. pokoj 2990 Kč (povinné při nedoobsazení),
 • Sagrada Família (cca 17 €) - nutné rezervace v CK měsíc před odletem – platba na místě,
 • Parc Güell (cca 10 €) - nutné rezervace v CK měsíc před odletem – platba na místě,
 • odbavené zavazadlo o max. hmotnosti do 23 kg 1350 Kč,
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 140 Kč.
Nástupní místa
26.11.-29.11. odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE.
26.11. (Čt) - 29.11. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Doobsazení pro muže další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-13 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoŠpanělsko
HotelADVENTNÍ BARCELONA
Dvoulůžkový pokoj
Termín26.11.2020 - 29.11.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Redok Travel, s.r.o. IČO: 25258281
Vytvářím objednávku...