CA Mars - Jakubíková

ubytování po celém světě

Booking.com

pobyty v ČR a SR

Exim partner Chrudim

go parking

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.
ID: 794764

Termální ráj o Vánocích 2019 ****

Termín: 23.11. (So) - 24.11. (Ne) 2019

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 2 990 Kč

Program
1. den: odjezd z Prahy v 5.30 h, cesta do Rakouska, polodenní pobyt v termálních lázních Bad Hall - Therme Mediterrana ve stylu Středomoři (Therme Mediterrana, pro děti Mini-Mediterrana, krytý bazén s pompézním masážním chrámem, bazén Vitality s vodním venkovním kanálem, bazén s výhledem na Alpy, panoramatické vířivky nebo Rakouské město Vánoc ŠTÝR (adventní trhy, výstavy betlémů, největší sbírka vánočních ozdob na světě, dráha světem Vánoc) lázně (2 h)

2. den: celodenní pobyt v termálních lázních Bad Schallerbach (Europatherme), nejlepší hornorakouské termální lázně Cabrio Themre Tropicana, termální koupaliště s písečnou pláži, palmami, korálovou jeskyni a Tropická laguna s vířivkami, bublinovými sedadly i s vodním barem, venkovní bazén s vodou o teplotě 34°C, jeskyně s pravým korálem a akvárium a bazén Colorama (34° C) s barevnými efekty a podvodní hudbou. Anebo zábavný akvapark Svět pirátů Aquapulco s umělým vlnobitím, Splash a jeho opice Chango, skluzavky (Kamikaze,Canyon, Snaky), Pirátská show. Kino AquapleX-5D. Changoova dobrodružná cesta: 100 m po závěsných a lanových mostech vysoko nad pirátskou zátokou. Fantastický Svět saun. Zastávka na nejkrásnějším hornorakouském adventním trhu na náměstí v LINCI, návrat do 23h

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám.

Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696 • pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč • pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč • úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč) • poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč • pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce
Základní cena nezahrnuje
pojištění a vstupné
Příplatky
400 CZK - jednolůžkový pokoj 480 CZK - večeře 90 CZK - komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci. Mimo uvedená nástupní místa zajistit zdarma či za příplatek svozy z řady dalších měst - hlaste prosím v CK.
Ubytování
1x hotel, 2lůžkové pokoje s vl. příslušenstvím
Stravování
snídaně, večeři lze objednat za příplatek
úvodni popis PROV
Pojeďte se vyzkoušet a zahřát se do termálních vodách hned několika prestižních termálních lázní Bad Hall a Bad Schallerbach a užit si kouzlo rakouských vánoc a adventních trhů.
Úvodní popis
Pojeďte se vyzkoušet a zahřát se do termálních vodách hned několika prestižních termálních lázní Bad Hall a Bad Schallerbach a užit si kouzlo rakouských vánoc a adventních trhů.
23.11. (So) - 24.11. (Ne) 2019 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový pokoj základní cena - základní cena další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-2 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoHorní Rakousko - ostatní
HotelTermální ráj o Vánocích 2019
dvoulůžkový pokoj základní cena - základní cena
Termín23.11.2019 - 24.11.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Poznámka *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geops, s.r.o. IČO: 25633261
Vytvářím objednávku...